Date(s) - 15/01/2018

Αίθουσα Π.Μ.Σ. "Αρχαίος Κόσμος: Ιστορία και Αρχαιολογία" - Κτήριο Φιλοσοφικής Σχολής (1ος όροφος)

Η διάλεξη της καθηγήτριας κ. Ισμήνης Τριάντη αναβάλλεται για τη Δευτέρα 22-1-2018, την ίδια ώρα (6.00μ.μ.) και στην ίδια αίθουσα (αίθουσα Σεμιναρίων του Τομέα Αρχαιολογίας στο κτήριο της Φιλοσοφικής Σχολής (1ος όροφος).

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών, Αρχαίος Κόσμος: Ιστορία και Αρχαιολογία, στο πλαίσιο του Διεπιστημονικού Σεμιναρίου, έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στη διάλεξη της κυρίας Ισμήνης Τριάντη, Καθηγήτριας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, με θέμα:

«Νέα αγαλμάτια και αγαλματίδια από τη Δήλο»

Η διάλεξη θα πραγματοποιηθεί, τη Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 18.00, στην αίθουσα Σεμιναρίων του Τομέα Αρχαιολογίας στο κτήριο της Φιλοσοφικής Σχολής (1ος όροφος).

Η είσοδος στο ευρύ κοινό είναι ελεύθερη.